Prosinec 2008

SILVESTR 2008 + vítáme rok 2009

31. prosince 2008 v 20:14 | Cherry Edith* |  e.
ZDÁR ._,. Tak co jak užíváte dnešek ten hříšný den konce roku? Já nudně. Yeah, na dnešek jsem vůbec nemohla usnout *FUCK*. Usnula jsem po 5.00 a vzbudila se kolem 15.00. Děsný. Taky chci být ranní ptáče :D. Co bych chtěla říct ^^. No snad jenom to že všem návštěvníkům přeju hodně zdraví, štěstí, lásky, přátelství, spokojenosti, prachů.. do nového roku 2009 :*. Mám vás ráda a chci aby jste zůstali takový jací jste byli v roce 2008 ;). Nezapomeňte si připít s nebližšíma a vkročit do toho nového roku 2009 správnou nohou. Všechno jednou končí a začíná. Nemám ráda loučení s uplynulým rokem. Je to takový divný, ale zase si hrozně ráda promítám na konci celý rok. Někdy je až neuvěřitelné co se za ten rok stalo. Vždycky má své kladné a záporné vzpomínky. Jako třeba mě v roce '08 strašně mrzelo to že se TH neobtěžovali přijet k nám a na Slovensko, ale zato Francie byla v plném proudu koncertů a autogramiád. To samí jako v Americe. Tam si udělaj jednu autogramiádu za druhou a tady nic. Vemze si že tady se mohl autogram sehnat jenom po koncertě. Což pochybuju že by na to měli náladu. Hrozný. To samí FanParty. Nejdřív říkají že to bude pro evropské fanoušky a nakonec tam jsou i fanoušci z Ameriky. Bojím se že mě naštvou už natolik že v tom roce 2009 NEPŘIJEDOU! Jestli tomu tak bude tak už je vlastnoručně zabiju :D. Ale ne, já věřím tomu že přijedou a taky v to doufám.

ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK 2009, UŽ NAPOSLEDY!
MÁM VÁS STRAŠNĚ MOC RÁDA ;).
MĚJTE SE HEZKY A POSLEDNÍ AHOJ V TOMTO ROCE.

CHERRY EDITH :D (BILL´S LOVE NEIN :D)

Už pár hodin zbývá a nový rok nás bude vítat - s otevřenou náručí? nemyslím si... teda alespoň mě ne ^^ Sen se mi nesplní ani v ten čekajíc rok...

30. prosince 2008 v 21:20 | Cherry Edith* |  e.
Wrrrrrrrrrrrr °-°. Ten svět je tak ošklivej, ale co si budem vykládat ^^. Měli by jsme děkovat
tomu kdo nás strořil :D. Dnes se už nějaké ty hodiny lidi připravují na nový rok '09 a trénujou na novorčí noc či co :D. Tady to bouchá od rána :(. Děsný... Člověk by se rád vyspal a ono to nejde no... Yeah, líbí se mi ty světílka, ale nesmí se to přehánět. Co si budem nalhávat bolí z toho uši i hlava :D:D. Mamuška dělala špagetky a voněli po celém bytě. To nešlo si je nedát ^^. Byli dobrý chvála nechvála. Na dnešek jsem šla spát opět kolem třetí hodiny(se zlepšuju :D). Koukala jsem se na h2O dávali no ty díly jsem všechny neviděla tak nebyla alespoň nuda. Zítra asi zůstanu doma, ikdyž bych si měla užívat a slavit. Já na takovýto oslavy nejsem. Drtí mě jenom představa jak to bude zítra venku bouchat. Pomalu se loučím teď už se starým rokem a snažím se navázat na ten čekajíc rok... Ale myslím že to nepůjde. Zase bude škola a hlavně pololetní vysvědčení na kterém mám ještě co dost máknout aby bylo aspoň trošišičku k světu. Po tom nějakém týdnu budem psát z matiky čtvrtletku a já potřebuju dostat jedničku aby to byla 3 či 2. Děsný. Nejde mi matika a šla mi. Yeah, šla. Jenže od té doby co jsem na druhém stupni to jde semnou a matikou z kopce. Máme na ní učitele kterej mi neni ani trošku sympatickej, natož že bych od něj něco pochopila :D. Poslední dvě známky které tam mám je 2 s 3, ale stejnak mi to vychází mezi 4-3 a to tam nemám pětku ani jednu. Život je hořký. A já bych tak ráda chtěla aby byl sladký :D. No nic, ikdybych se tady rozepsala sebe víc to co chci se mi nesplní ^^.

Kdybych už nepsala, tak jenom chci popřát
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2009 :*.

Cherry Edith :D (Bill´s love nein :D)

Anaheim (6.12.2008) - Jingle Ball

9. prosince 2008 v 13:16 | Cherry Edith* |  perfektion.
DOKONALEJ! <3
(miluju na něm tu mikinu..^^)