Je velmi nesnadné nalézt štěstí v sobě. A najít je jinde je nemožné.

3. února 2009 v 22:01 | Cherry Edith* |  e.
Zdravím^^. Opět jsem tu abych vám vyklopila můj den od začátku do konce. Nemusím vám už opakovat že moje dny jsou nudné a bez cíle. Tento byl taky jeden z nich. Až na to že už se nechci bavit s dvěma dotyčnýma a doufám že nebudu... Jedna když potřebuje pomoct tak jí samozdřejmě pomoct musím, ale když já potřebuju pomoct pomůže?! Ne... a ať nepočítá s tím že se jí někdy ještě zastanu a nebo jí s něčím pomůžu stejně ta její mentální nejlepší kamarádka... Ty dvě jsou horší a horší. Bohužel do jejich světa zatahují i ty "nevinné", že. Jo měli jsme dneska takovej menší rozhovor a myslím že pokud to udělá ještě jednou schytá jí taky a větší. No, ale život jde dál na co se rozčilovat kvůli rozmazlenýmu dětsku na úrovni 5letýho dítěte(nezapomeň to pak vykecat a poštvat na mě celou třídu). Vím, že se asi umím jenom hádat a že mě to asi i baví. Jo baví mě to, ale jenom s těma který nemůžu cítit natož o nich slyšet a nebo je dokonce poslouchat jak o sobě básní. Mám lepší kámarádky, který mi za to stojí... Byla to kamarádka do té doby než jsem konečně pochopila o co jí jde. Dost o ní. Prostě a jednoduše je to rozmazlená fiflena. Dneska sem šla do Grand Hotelu za mamkou. Tam jsem se dozvěděla že zase jedu do Volduch >.<. Lidi ještě že si můžu vzít nějakého normálního člověka jinak by mě šiklo. Příště už tam nejedem *UFF*. Zase jsem doma udělala scénu jako z akčního filmu :D. Prostě ten kdo tam nebyl ani jednou nepochopí. Ikdyby tam byl nezná ty lidi co tam jezdí a vadí jim to co ten dotyčný poslouchá. Ono je to totiž nepříjemné, když někoho posloucháte a někdo vám do té jejich hudbu začne kecat. Jo možná víte o koho se opět jedná... TH. Častá příhoda mích hádek :D. Jenže já si svůj hudební vkus brát nenechám ať si nadávaj. Dneska asi byla nejlepší Kobra 11. Sice jsem viděla jenom půlku a už skoro konec, ale to je jedno stejně se na tom seriálu dokážu vyřádit. Ulici jsem taky neviděla celou, protože jsem po Hvězdný bráně usnula jako poleno a spala jsem až nějak do 19:19 :D. Sluchátka jsou pořád na svý cestě a nevím o nich :,(. Dobrý no tak si to budu pouštět na hlas :D. Pokud potkám nějakýho člověka, který přímo nesnáší německý texty bude mi to jedno :D. Já prostě němčinou žiju ikdyž se jí neučím :D. Dávali krimošku Miami <3. Zítra dávaj Beze stopy no krása^^. Taky vím že bude zase ve škole nuda :D. Jako chápete mít sloh, infošku, příraz, tělák a dvě hodiny výtvarky je unavující :D. Ještě když na tělák a výtvarku máme supla. Příroďák to zase bude nějaké DVDčko no, ale co aspoň se neučíme a zítra nemáme matiku *YAHOO*. Mě baví jenom souřadnice ne nějaký celý čísla co jsme opakovali dneska :D. Z těch jsem skoro úplně propadla :D. Jo něco tam v tom pracáku bylo dobře, ale hodně málo :D. Dochází mi písmenka tak promiňte. A jestli vás mohu poprosit nakrmte mi Cherry, děkují :-*.

CHERRY EDITH* (TOM´S LADY NEIN :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivetka Ivetka | E-mail | Web | 4. února 2009 v 7:20 | Reagovat

Jo to teda je strasny, ale nejde jenom o zvyk, jde i o to citovy pouto :(

2 slečna slečna | Web | 4. února 2009 v 9:29 | Reagovat

tak to mě mrzí, že se s někým hádáš, já už jsem na hádky zapomněla, sedím si v klidu doma a  s nikým se hádat nemusím.. hlavně to s těma holkama nějak vyřeš ..

když jsem já poslouchala TH, všichni měli kecy, když jsem je poslouchat přestala měli taky kecy a svůj hudbení styl si nench vzít!..

já zase jedu na hory, kde známjen jednu holku .. aspon poznám nový lidi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.