Mám ráda když se na mě usmíváš, když večer v náruči mě usínáš, když mě čerstvou kávou probouzíš, právem si lásku zasloužíš

25. února 2009 v 21:41 | Cherry Edith* |  e.
Zdravím Vás*. Rozhodla jsem se, že udělám na blogu menší změny.. A taky že jo. Sami vidíte. Dneska celkem nudnej den. Ve škole skoro nic zajímavýho. Čeština dobrý. Pak jsme měli mít informatiku a místo toho jsme měli nějakou blbou poučku o odpadech :D. Já vím, že spousta lidí netřídí odpad. I my netřídíme, ale to mi je celkem ukradený ;D. Jo, ničí se tím prostředí, ale tak je to naše blbost a určitě nejsme sami. Ani by mě nenapadlo, že existuje nějaký červený kontejner :D. Já viděla jenom zelený, žlutý, modrý, černý a hnědý. Ostatní teda ne. Po té nudné hodině odpadu jsme šli na přírodopis a psali jsme test. Sice nevím jak to dopadne, nevěděla jsem akorát co to je ostěra. Už to vím. Něco u těch kapradin no :D, ale todle ne vedlejší. Na přírodopisu jsem skoro usínala -.-. Když ona ta učitelka je strašně nudná *ZÍV*. Pak jsme měli tělák. Měla jsem nástup, yeah. Dostala jsem za jedna :P. Potom jsme hráli basketball takže skvělý <3. Sice mě to vůbec nebavilo, ale to dneska nic :D. Po těláku jsme šli do muzea zase na nějakou tu akci. Uplně skvělý :D. Jsme tam s Kačkou a Sabčou patlali takový kresby. Prej "Uděláme krajinu v Twilight". Kačko ještě podpis :D. To poslední se nám povedlo stejně nejvíc ♥. Takový zajímavý. Ještě předtím jsme vytvořili takovou zošklivělou Kristen Stewart :D. Jsem se tam nůžkama snažila provléct druhou dírkou provaz. Skvělý :D:D:D. Jsme jí tam ty 'vlasy' ušmikla ještě víc a roztřepala jsem jí konečky :D. Švagrová mě celou dobu bombardovala esemeskama, takže sem si musela vypnout mobil aby nebyli pořád slyšet Pussycat Dolls ;). Jsem i na španělském webu, takže švagrová todle ti nedaruju ;D. S Kačkou jsme si ve škole pořád povídali o Stmívání a nejlepší bylo jak jsme šli kolem knihkupectví. Mě zatáhla k výloze a ukázala na knížku Nový Měsíc a ... sakra už nevím jak to bylo :D:D. Mám výpadky paměti no :D. Veru stále nechodí do školy, takže doufám, že zítra už přijde jináák ať si mě nepřeje :D. Píšem z dějáku a já se to hlavně kvůli ní učila jak pako :D. Normálně mě máma po škole ještě táhla k její doktorce. Tam bylo schodů *PFF*. Ještě teď když si na to vzpomenu tak je mi špatně :D. Hrozný moc vysoko a hlavně hrozně namáhavý. Nechápu proč jsme nejeli výtahem. Asi si mamka chtěla zasportovat ;D. Táta doma ještě neni a přijede dlouho. Zítra to bude horroor. Jdu k zubaři :(. Bééé. Takže nebudu na poslední hodinu zemáku *YAHOO* :D, ale stejně se mi tam nechce na nějaký blbý rovnátka *HMM*. Skvělý maminka si zase něco vymyslela..^^. No nic půjdu se koukat na Pop Star magazín ;). Mějte se pěkně a dobrou noc :-*.

CHERRY EDITH* (TOM´S LADY NEIN :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~NiCooLe-LOVE^.^ ~NiCooLe-LOVE^.^ | Web | 25. února 2009 v 21:57 | Reagovat

děkujuuu za pochvalu designu, já vim jsem otravná s tim měněnim, ale musíš si hold zvyknout ; )

2 ~NiCooLe-LOVE^.^ ~NiCooLe-LOVE^.^ | Web | 25. února 2009 v 22:14 | Reagovat

Tak u mě nastartovala nová rubrika ASK ME. Jak název napovídá jedná se o otázky a odpovědi. No prostě jestli chceš nebo budeš chtít se na něco zeptat, ohledně mě můžeš, ale neslibuji že na vše odpovím. Taky existuje jedno slovíško jménem soukromí. Tak jestli budeš mít chuť a čas, klidně se optej ; )

3 ~NiCooLe-LOVE^.^ ~NiCooLe-LOVE^.^ | Web | 28. února 2009 v 12:32 | Reagovat

Když se Ti to vrátí 1x: Hledej nové SB !

Když se Ti to vrátí 2x: To je dobrý začátek !

Když se Ti to vrátí 3x: Jsi dobré SB !

Když se Ti to vrátí 4x: Zůstaň takové SB jaké jsi !

Když se Ti to vrátí 5x nebo vícekrát: Ochraňují Tě SB !

Za 4 dny dostaneš tento odkaz zpět od každého, kdo Tě má rád!!!

Když tento řetěz přerušíš, navěky zůstaneš smolařem!!!

Pošli to svým SB jestli je máš rád, jestli Tě mají rádi i oni pošlou Ti to zpět !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.