Světe div se,,, já jsem ŠŤASTNÁ !!!

22. února 2009 v 16:35 | Cherry Edith* |  e.
Čágo :-*. Prostě jsem zase po dlouhé době šťastná ;). Těším se strašně do školy <3. Těším se na kámoše..^^. Na ty naše kecy po škole v šatně ♥. Nejlepší. S tátou to snad dohromady dám a nejlepší je stejně to, že jsem tu matiku po dlouhé době udělala správně :P. Konečně už vím jak na to ;). Píšu takovou hodinu po probuzení :D. Vážně jsem vstávala kolem 15.00. Tak když člověk kouká ještě ve čtyři hodiny na H2O - just add water, tak se nelze čemu divit. S Tomem stále nemluvím. Přehnal to s tím co řekl o Nicole. To říkat neměl. Na tom koncertu jsem sice nebyla, ale od 20.00 jsem se snad dvě hodiny v kuse koukala na videa PCD z koncertů. Zpívaj dokonale a hlavně proto mě mrzí, že jsem tam nebyla. No co se dá dělat. Žiju dál a užívám si to. Včera jsem si musela pořádně vyčistit hlavu a srovnat si to v ní. Srovnáno a urovnáno. Už vím co chci a co bude dál ;). Všechno jsem si to zapisovala do takového sešitu, který jsem dneska vyhodila :D. Nemělo to cenu. Já prostě pochopila co chci. Chci být šťastná, mít nejlepší kamarádku, které se můžu se vším svěřit, nebýt tak sobecká, pořádně se učit(i matematiku :D), neodporovat rodičům, ikdyž to moc nepůjde :D.. prostě chci ŽÍT ŽIVOT JAKÝ CHCI a V JAKÉM CHCI POKRAČOVAT. Musela jsem změnit layout. Mě to nedalo po včerejším dvouhodinovém koukání na videa. Jsou úžasný. Miluju je <3. Udělanej úkol z matiky a angličtiny mám, takže zbívá už jenom přírodopis. Skvělý. Nějaká botanická zahrada nebo co to je *GRR*. Přírodopis já nerada stejně jako matematiku, ale s učením jsem se už vyrovnala a padla si s ním do noty. Těžší to bude s tou nejlepší kamarádkou, které můžu věřit. Se kterou budem chodit ven. Nakupovat. Smát se. Pomáhat si. Nehádat se, ikdyž si někdy do vlasů vjedem. Nepomlouvat se navzájem - to je ten hlavní problém. Musím jí prostě věřit větu "Samozdřejmě, nikomu to neřeknu. Je to jenom mezi námi dvěma. Ty a já navždy", když jí řeknu to nejtajnější tajemství z nejtajnějších. Jsem asi moc náročná. Já vím. Včera jsem se ani jednou nezasmála a teď? Teď se tady culím jako sluníčko a těším se ven ;). Děkuju za ty nádherné komentáře, ze kterých si beru odvahu a ponaučení. Jste milý :-*. Možná se ještě večer ozvu ;). Mám vás ráda :-*.

CHERRY EDITH* (TOM´S LADY NEIN :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skleníková kytička skleníková kytička | Web | 22. února 2009 v 18:51 | Reagovat

děkuju za pochvalu designu. už žádný jsem tam neměla takhle dlouho, takže to ještě prodloužím, ať to stojí za to :)

i já jsem strašně moc toužila po tom jít na PCD, ale není šance, nemám vůbec penízky.. :( tkaže si půjdu přečíst k ostatním co tam byli, jak to bylo super..

to je moc dobře,ž e víš, co chceš, je to dobrý :) jen se toho drž, snad ti to vyjde :)

2 ~NiCooLe-LOVE^.^ ~NiCooLe-LOVE^.^ | Web | 22. února 2009 v 19:49 | Reagovat

Jaaj tak jako ve 3 bych asi nikdy nevstávala a ani jsem ještě takhle pozdě nevstala! To jsi teda u mě rekordmanka! ;) To nevim, asi bych to nedala... To já jsem vzhůru někdy tak do 3 a ráno si vstanu asi v 8-10 ale ve tři to ne no...

Jinak je mi celkem dost líto, že nebydlim poblíž Prahy, čili jsem nemohla na koncert Pussycat dolls. Já tuhle dívčí skupinu upa zbožňuju, já je poslouchám snad pořád, na každym kroku, všude. Ach jo příště musej přijet někam poblíž mě ;) Heh... Jinak ten design se ti náramě povedl... =))

3 sara sara | Web | 23. února 2009 v 23:23 | Reagovat

PCD slíbili, že brzo zase dojedou :) Tak nesmutni, zajdeš na ně příští rok :)

nj, opravdová kamárádka se nenajde tak lehce.. taky mi to trvalo dlouho než jsem na nějakou opravdovou narazila. A že jsem za ni hrozněmoc ráda!

Jojo, to já bych byla taky schopná vstávat ve 3. Jenže já furt někam spěchám, takže teď o prázkách ani není čas spát tak dlouho, ale věřím, že aspoň jeden den v tomhle týdnu si schrupnu nejméně do 2..

4 miss k. miss k. | Web | 24. února 2009 v 12:05 | Reagovat

layout je krásny ;) u nás sú PCD dneska a tiež nemôžem ísť :-/ snáď nabudúce, že ;D a držím palce nech sa to s otcom urovná z minulého článku ... a drž sa proste ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.