Thanks Dad... I hate my dad!

21. února 2009 v 15:26 | Cherry Edith* |  e.
Ahoj. Promiňte, že jsem o sobě včera nedala vědět, ale já měla náladu, která se snad nedá ani
popsat. Už jak víte tak mi táta zakázal ve čtvrtek jít na Pussycat Dolls. Jeho trvání trvá až do dneška. Takže co z toho všeho plyne? Nemůžu na Pussycat Dolls! Nemůžu! Já ho nechápu. Jenom kvůli blbý matematice mi zakáže tam jít. Včera jsem se několikrát snažila tu matiku udělat dobře. Ne. On mě ještě seřve, že mám dávat ve škole pozor. Jenomže já ve škole dávám pozor. Kort při matice. Jenže prostě já to od učitele nepochopím. Ne. On místo toho aby mi to vysvětlil mě ještě seřve.. Achjo. Kdo? Jakej člověk vymyslel předmět s názvem matematika?! Kvůli ní můžu lístek za 790 Kč roztrhat! Jo prostě jediný peníze, který sem měla jsou v háji. Hlavně že mi to nejdřív dovolí a pak se na mě rozkřikne, že tam nemůžu! Hajzl! Ne. Za co. Jinej táta by si vymyslel něco jinýho, ale on mi prostě zakáže jít na PCD. Ty peníze byly moje. Já sem si je tak dlouho šetřila. Ne na PCD, ale na TH. Jenže kdyby mi todle udělal s TH tak bych zdrhla.. Nezbívá mi nic jiného, než doufat, že ještě někdy přijedou :(. Doufejme. Včera jsem prostě absolutně nemohla todle vydýchat. Nikdo 'normální' na ICQ nebyl, takže jsem se nikomu nemohla z toho vypsat. Sem jsem psát nechtěla. Nevím proč, když sem píšu všechno. Todle všechno jsem chtěla někomu napsat a ještě mnohem víc. Prostě tam nebyla švagrová a já nevěděla komu jinému :D. Už jsem na ní závislá :). Jako by toho nebylo málo. Včera mě ještě stačil dohnat k šoku Tom. To co říkal s Bushidem o Nicole je vážně až moc. Přehnal to. Jo. Editka se s panem 'Tomáškem' odmítá bavit. Jak někdo může být takhle nadrženej? Já být Nicol, tak si ho najdu a vlepím mu takovou, že na to do smrti nezapomene. Hm. Dneska nemám v plánu nic. Jenom se teda ve 20.00 přemístit k TV a ne na koncert. Na Óčku budou dávat to RGM hudební ceny nebo co že to :D. Já to ještě neviděla..^^. Nějak sem byla líná se na to koukat, když 'to' mělo běžet live na Óčku. Vůbec jsem s tím nepočítala, že se na to budu koukat. Jenomže tatínkovi holt přeskočili nervy či co. Skvělý. A já se tak těšila. Sami víte. Nezbývá mi nic jiného, než těm, kteří na PCD jdou popřát hodně skvělých zážitků a pozdravujte je odemě :-*. Užijte si to ;).

CHERRY EDITH* (TOM´S LADY NEIN :D)
(© photo6artificial6)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nevědomá nevědomá | Web | 21. února 2009 v 16:16 | Reagovat

Jo :)

Rodiče jsou někdy problematičtí. A mrzí mě, že Ti to zakázal. Třeba povolí.

Já jsem vždycky měla matiku ráda, ale tento rok se mi sropitivila. Ne, kvůli učivu, ale kvůli učitelce. Ona nám to nedokáže nikdy vysvětlit. Vždycky mi přijde, že v naší třídě není na to, aby učila, ale aby si psala na tabuli a to je všechno.

V češtině ale máme takového učitela. Je příšerný, vždycky nám rve do hlavy, jak nám všechno užasně řekne, ale tak to vůbec není. Když se ho na něco zeptáme, tak začne řvát, že už tohle říkal, ale úplně mimo je.

2 Slečna Slečna | Web | 21. února 2009 v 19:58 | Reagovat

Super des!

3 Tessie Tessie | Web | 22. února 2009 v 14:50 | Reagovat

No to snad ne, on ti to opravdu zakázal, jo? Jak může? :(:( Omg. Já bych s mym tátou asi dlouho po tomhle nemluvila. DEbilní matika, debilní, debilní. Škoda, žes tam nebyla, bylo to vážně super.

Divám se, že táta neměl špatný svědomí z toho, když tě viděla, jak se snažíš. A taky nechápu, že mu nebylo blbý, žes musela roztrhat papírek za 800 :( ale to se asi nevyřeší, no.

Co řikal tom s bushidem o NICOLE?? :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.