and athletics are approached, which i was well prepared for today^^

18. května 2009 v 21:37 | Cherry Edith* |  e.
Aloha. Po dlouhé době jsem se zase rozhodla, že něco napíšu. Já vím, já vím. Prostě mě nebaví psát každý den něco, co je stejné jako každý den. Nuda. Jediný co mě každý den baví, jsou asi přestávky ve škole :D. V sobotu jsme byli u babičky. Absolutně se mi tam nechtělo. Když tam není nic. Říkala jsem, že si asi vezmu papír a tužku, ale stejně jsem ho měla za 10 minut pokreslený a nic víc se mi tam nevešlo. Musela jsem to tam vydržet do půl devátý a už jenom ta představa, že tam budu muset být ještě šest hodin, byl šílenej. Nakonec jsem to zvládla. Pořád jsme něco dělali. S bratránkama, sestrama a taťkou. Nejdřív fotbal, potom voleyball a potom jsme dokonce házeli malé kameny na střechu hospody :D, ale to až s těma bratránkama :D. Přijela jsem domu celá utahaná a tak jsem si šla i hned lehnout. V neděli jsem stávala už před osmou, protože mě vzbudily tyto slova: ,,Vzpomínám si jak jsem poprví viděla lidi pohybovat se jako by byli z jiný planety. Nemohla jsem od nich odtrhnout oči. ... Brzy tady mezi sebou začali soutěžit ty nejlepší tanečníci a to klání dostalo název THE STREETS. Stalo se pojmem a já byla u toho když se psali dějiny. Chtěla jsem se klouzat, točit a létat jako oni, ale neměla jsem to snadný. Máma mi říkala nevzdávej se, buď sama sebou. Život je moc krátkej na to abys byla někym jiným a měla pravdu. ... a všechno se změnilo dokonce i Streets," nemohla jsem nevstat. Miluje Step Up 2 The Streets. Miluju ten tanec. Miluju tam ty písničky. Miluju na něm prostě všechno <3. Vyškrábala jsem se z postele a pustila jsem si na setoboxu Step Up. Hodinu a půl jsem se koukala a stihla jsem skouknout ještě Camp Rock, takže fajn nabitý den. Z postele jsem se vyškrábala až po druhé hodině, protože pak dávali ještě další filmy na normálních kanálech :D. Najedla jsem se a šla ven. Jezdila jsem na in-lajnech. Nejlepší. Máme tady od začátku měsíce novou trať, takže nejvíc super ;). Lidí tam bylo mraky a tak jsem si jezdila hlavně za rampama :D. Domů jsem přišla a šla se umýt. Pak koukat na H2O a bylo to. Dneska ve škole nic extra. Pořád to samý. Pořád ty samý řeči. Na začátku druhé hodiny si nás ředitel zavolal do kabinetu keramiky. Teda jenom ty co jedou zítra na závody. Museli jsme si vybrat tretry. Úžasný. Mám číslo 23 ;DD. Zítra běhám 60m, štafetu a skáču do dálky. Úžasný. Ne ne já nechci. Chci hrát fotbal na sportovkách :,(. Béé :D:D:D. Běhat. No kdo to kdy vymyslel. To zase bude řečí. Aspoň že nejdeme s osmákama a s deváťákama, ale jenom se šesťákama a sedmákama :D. Zítra Vám napíšu jak to dopadlo, možná jenom ve skratce. Takže čekejte buď >> posr*la jsem to a nebo >> zabodovala jsem :D. Já ani nechápu proč tam takový poleno jako já posílají. No nic. Musím si jít přichystat ty ulítlý sportovní věci. Čus bus autobus a držte mi palce :-*.

CHERRY EDITH*
tom´s lady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CinK* CinK* | Web | 18. května 2009 v 21:42 | Reagovat

ÓÓ.. tak to mám vážně velkou radost:) Tak to má bejt:)

2 CinK* CinK* | Web | 18. května 2009 v 22:01 | Reagovat

??? No děkuji :-D

3 Yasmin Yasmin | Web | 19. května 2009 v 6:50 | Reagovat

škoda...  :-(

4 nevědomá nevědomá | Web | 19. května 2009 v 15:59 | Reagovat

No jo, ve škole jsou přestávky vždycky nejlepší. ;) Hlavní je, že se nám ozveš, at je to třeba klidně za ty dva dny. :-*
To by taky nedala, kdyby u bábi byla taková nuda, ale já asi žádnou tak nudnou bábi nemám. Buď totiž hrajeme karty, nebo si povídáme a nebo má babi po ruce nějakou stolní hru. :)
Camp rock je docela skvělí film, ikdyž mě zas tak moc nebavil, nevím proč.. ale pěkný písničky hráli :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.