Červen 2009

poslední zvonění*

26. června 2009 v 12:04 | E. |  photograph.
a majkl už s námi není..


JO, půjdu do školy v montérkách a přinesu jí kopřivu :D

25. června 2009 v 23:14 | E. |  e.
Aloha. Už zítra. Zítra se konečně dočkám posledního dne ve školním roce. Konečně budeme mít jiného třídního učitele. Týdny jsem odpočítávala už před několika týdny a je to tady! I když je pravda, že mi odejde hodně lidí z deváté třídy. Budu se s tím muset smířit. V pondělí jsme měli sportovní den a já den před tím dostala 'takovou tu holčičí přirozenost'. Nechtělo se mi běhat, ale učitelka by mi řekla, že to není nemoc. Jo, bolelo mě břicho. Skákala jsem do dálky i běhala 60m a štafety úspěšně, ale ty následky. Po štafetě jsem se málem složila. I táta pro mě musel přijet autem. V úterý jsem nakonec nešla do školy, taky jsem Vám mohla napsat, ale vážně mě bolelo šíleně břicho. Včera jsme odevzdávali učebnice, takže v tom byl zase ten 'skvělý' přehled. Za ně jsem musela platit. Svět se nezboří, když ohnu jeden blbý roh učebnice. Těch ohlých rohů ještě bude a bylo. Učebnice z osmé třídy jsme taky dostali. Jo, bohužel. Vůbec se necítím jako budoucí žákyně osmé třídy. Když jsem si listovala učebnicí z matematiky, tak se mi z toho dělalo zle. Je pravda, že vysvědčení z osmičky se bere až na konci školního roku a to budeme brát mojí milovanou geometrii, ale i tak nachytám strašný známky. Abych se pochlubila vysvědčením, tak zítra jedeme k babičce a jiným příbuzným do Bykoše. Ani nevím jestli se budu chlubit. A už vůbec nevím co vlastně z některých předmětů budu mít. Učitelce bych nejradši dala kopřivu a šla do školy v montérkách, ale copak můžu? Takovou ostudu bych jí udělala :D. A né jenom jí. Zase by měla ty její úžasně chytré přípomínky, které mají hlavu i patu. Bohužel jdu do školy v šatech a předám jí květiny, kterou bych si nejradši nechala doma ve svém pokoji. Budu červená a bílá, ale jakou bude mít barvu květiny netuším. V jedno doufám. Že to budou růže. Nejspíš si je budu muset jít stejně koupit sama, protože přece nepůjdu s kopřivou :D. Jak to tak vypadá, pomalu vylučuju všechno, co jsem říkala ve škole. Člověk by se nedivil, když se den před vysvědčením učíme. Kdybych měla tu možnost, tak jí vážně rozpitvám na 'cimpr campr'. Třešnička na dortu byl ještě film Noc na Karlštejně. To nás učitelka už nestrpěla. Kdyby nám tam pustila Step Up a nebo cokoliv jiného, tak by jsme byli jako myšky. Jenže pár namyšleným slečnám to vadí a radši se budou koukat na film, který znám nazpaměť. Zítra má být docela příznivé počasí, i když se mají k večeru strhnout mračna. Už to neřeším a doufám, že prázdniny nebodou pouze deštivé. Možná za rok, za týden, zítra a nebo už nikdy čekejte další článek od jedné puberťačky, které je úplně všechno jedno. Nebojte, já napíšu. Užívejte prázdnin a přeju krásné vysvědčení ;*.

E. skate tom is my favorite.

.představ si, ona je zamilovaná*

25. června 2009 v 23:14 | E. |  perfektion.
žádná to novina. nemůžu mu neodpustit. položí na kolena i kdybych nechtěla. miluju ho <3.holidays? so you have to knock on the door ;*

18. června 2009 v 20:31 | E. |  e.
Čau. Jak bych začala, týden a nějaké kousky dnů uplynuli od posledního zápisu do deníku. Nestalo se nic závažného s čím bych se mohla zrovna třikrát vychloubat, ale jedna věc byla pro mě za poslední týden velice důležitá. Konečně jsem se přesvědčila, že mám na víc, než si myslím. DVOJKA Z MATEMATIKY na kterou jsem nejvíc pyšná... *, protože to je jenom MOJE zásluha. Nikdo mi s přípravama nepomíhal. Vlastně jsem se to skoro vůbec neučila. Jenom jsem se na to dvakrát, třikrát před čtvrtletkou koukla a dostala jsem dvojku... ^^. Pokud jste všímavý, tak už určitě víte, že léto buší opravdu hlasitě na dveře. A né jenom léto, ale taky letní prázdniny. Od zítřejšího dne za týden už nebudu muset do školy. Až zase za dva měsíce. Už jsi potřebuju konečně odpočinout od domácích úkolů a od připravování na naivní vyučovací hodiny. Budu moct vstávat a chodit spát v kolik se mi bude chtít, budu moct už ráno 'trajdat' do slunečního dne plných úžasných zážitků a neuvěřitelných šťastných smíchů, budu moct hrát tenis, budu moct lízat zmrzlinu a stírat jí z mích nemotorných ruk, budu si moct chodit zaplavat do čtyřmetrového bazénu, budu se moct opalovat, budu si moct užívat sluníčka, budu si moct zasoutěžit, budu si moct zajezdit tůry na kolech, budu si moct vylepšit postavu na in-lajnech, budu moct házet úsměvy na každou stranu, budu moct dělat ty nesmyslné 'hovadiny' s Ž., budu moct tancovat na pořádně letní pecky, budu moct fotit tu nejskutečně krásně ozářenou krajinu sluníčkem. Léto u mě vede. Tři dny do toho nejdokonalejšího ročního období. Teplé mikiny konečně vystřídá tílko a nebo vrchní díl plavek. Už bych pomalu mohla začít pročisťovat šatník a ty neskutečně teplé mikiny dávat do zadního regálu. Vykouknou na mě rozkošné barvičky plné léta a skvělé nálady. Konečně si budu moct žít JAKO V RÁJI! A to mi druhé popoletí zakazovalo. I když vím, že jsem si náramně užila s tou nejlepší třídou. Nejvíc mi bude chybět Andie. Vychází devítku *SAD*. Nebudu si uvědomovat to, že uslyším poslední zvonění a to bude pro mě a lidi ze třídy znamenat už jenom dva roky na základní škole. Potom každý půjdeme někam jinam. Všechno se rozplyne jako voda a já si budu muset začít hledat ty nové úžasné lidi na střední škole. Měla bych se vrátit zpátky do přítomnosti. Zítra se musím pořádně vyřádit v mém šatníku a najít tam to pravé ořechové pro ukončení sedmé třídy. Stejně to strašně rychle uteklo a já teď lituju, že musím do osmé třídy. Už nebudou na škole ty úžasní lidi z deváté. Budu je vídat u stánku se zmrzlinou a nebo budu vídat jen jejich jména na konci článků v různých novinách a časopisech. Za uplynulé roky narazím na třídní fotografie a uvidím tam třídní učitelku. Pousměju se a řeknu tu trapnou hlášky z Kameňáku. *ACHJO*. Spáteční cesta. Doufám, že i vy si budeme brát z uplynutého školního roku alespoň jednu dobrou věc. Mějte se.. <3.

E.


on umí napsat SMS? jasně, ale "odpinknul" jí dvakrát :D.

8. června 2009 v 16:57 | E. |  e.
Aloha. Jasně, zase jsem se rozhodla něco skomolit. Jenom to nebude nic extra dlouhého, protože zachvilku přejede teta s K. Kdy že to bylo naposledy, co jsem napsala? V neděli? Nejspíš. Dětskej den byl fajn. Byli jsme s celou třídou v Srbsku. Fotky nemám, jelikož jsem si zablokovala foťák, takže jsem nemohla fotit. Až v úterý se mi to povedlo odblokovat. Jinak celý týden se nic zvláštního nedělo. Ve středu jsme hráli na tělocviku STREET BALL a jaksi mi Ž. přetočila celý nehet. Teď už je to v pohodě, ale ty první dva-tři dny to bolelo, jako kdybych nevím co. V pátek jsme měli kuchyňky. Vařili jsme lívancové bramboráky. Mňam. O víkendu jsme odváželi sestry do školy v přírodě, takže je tady teďka klid. V sobotu jsem po tom už nic nedělala. Neměla jsem co. Včera mě taťka vzbudil s úžasnou větou ,,Edito vstávej, včera jsi dala křečkům hodně podestýlky a oni vyskákali ven". Nejlepší na tom všem bylo, že jsem je překrývala. Takže si to museli nějakým způsobem odhodit sami. Hlavní je, že DÝ se našla. Jenom jednoho stále postrádáme. Netuším, kam se ten malej zatoulal. Chudák. Asi se někde "zašprajcnul" a teď nemůže ven. Stejně bych ho ráda našla. Nejspíš bez vody a zrní nevydrží. Potom jsem se musela učit na matematiku. Dneska jsme psali čtvrdletku. Taky jsem musela udělat projekt AT THE ZOO na angličtinu. To bylo celkem v pohodě i ta matika. Psali jsme ještě z angličtiny. Nepravidelná slovesa. Na tělocvik jsme byli spojení s klukama, takže jsme hráli fotbal ;). V šatnách jsme potkali učitele Hakla, takže jsme se mu radši vyhýbla obloukem :D :D. Nechci zatím vědět co jsem dostala a kdybych psala znovu, to by mi řekl. Zas tak slepej není, aby mě nezahlídnul. Stejně jsem ráda, že budu mít nejspíš jenom jednu trojku. Pořád lepší než tři. Taťka už se vrací z Prahy, takže mu to jdu všechno "vyslepičit". Zachvilku je tady teta s K., takže se mějte pěkně a já si jdu ještě trošku poklidit do pokoje. Krásný zbytek slunečního dne :-*.

E. (TOM´S LADY NEIN :D)