Červenec 2009

" ..jako moje osobní značka heroinu.. "

24. července 2009 v 21:23 | E. |  e.
Zdravím Vás, konečně zase po dlouhé době. Abych Vám řekla jedno, opravdu jsem napsat chtěla. Dokopávala jsem se k tomu už aspoň týden a teď konečně píšu. Psát se mi nechtělo nejspíš hlavně kvůli té mé střídavé náladě. Jednou je mi do smíchu a po druhé do pláče. Sama sebe vůbec nechápu a v sobě se neoreintuju. Poslední dobou jenom spím, koukám na televizi, sedím u počítače a nebo poslouchám hudbu. Je pravda, že mě to už nebaví. Když se konečně odhodlám a řeknu si, že půjdu do bazénu, tak začne pršet. Tak to bylo včera i dnes. Prostě z ničeho nic začalo pršet, jako by mě svět venku nechtěl. Prázdniny si sice užívám, ale né tak, jak bych chtěla. Nechodím ven, protože se bojím, že by se z krásného počasí stalo sychravé. Všichni jsou někde u moře a nebo na dovolené. Nebaví mě už vážně nic. Dokonce se nedokopu k tomu, abych si umyla vlasy. Včera jsem si řekla, že to takhle dál nejde a ty vlasy jsem si umyla. I když se necítím o nic líp, jsem si aspoň jistá, že nemám na hlavě ptačí hnízdo. Nebaví mě se malovat, protože potom mám řasenku i na nose. Ach, řekněte mi, proč Vás tímdle zatěžiju? Sama nevím. Ano, jak jste mohli poznat, tak už hodně dlouho mám 'sychravou' náladu. Někdy si říkám, že možná kdybych se usmála, tak by mi to počasí vyhovělo, ale mě to prostě nejde. Cítím se uzavřeně a pekelně blbě. Včera jsem si dokonce myslela, že to je zamilovaností. Něco na mě leze a já prostě nevím co. Ve středu mi přišlo dívídíčko Stmívání, tak jsem se konečně bez 54minutové pauzy podívala na ten nejúžasnější film. Jsem zamilovaná, do něj. Do rozcuchaného Edwarda Cullena, vím, že docela pozdě, ale to je fuk. Hlavní je, že jsem to konečně viděla a můžu si pískat. Když se na ten film dívám, jsem jak v jiném světě. Nereálném, ale krásném. Nikdy nepochopím, jak někdo může mít tak úžasný talent, jako režisérka filmu nebo jako paní Stephenie Meyer. Stejně je ten svět o něco hezčí. Nejradši bych si vyrazila provětrat hlavu, ale tady to není jako ve Volduchách. Před nosem nemám tak krásně voňavý les. Ach, ta moje pověrčivost. Nevím kdy, ale ozvu se. Zatím se opatrujte.E. skate tom is my favorite.


když ti celý svět říká NE, řekni si třikrát ANO a nahlas.. <3

16. července 2009 v 21:18 | E. |  e.
Zdravím. Hned na začátku schrnu jedním slovem dovolenou - užila jsem si to. Nepočítala jsem, že si to až tak moc užiju, ale opak byl pravdou. Opravdu tam letos byla nejlepší atmosféra, ale příští rok tam asi nepojedeme. Přijela jsem v sobotu a od té doby jsem byla šíleně líná dát o sobě vědět jedním nesmysluplným článkem. Skoro po týdnu, jsem se rozhodla, že to napravím. Už pomalu očekávám svoje třinácté narozeniny. Včera měli sestry devět let, takže jsme jeli na Zličín. Nutně potřebovali jet do Beckilandu, takže jsme nemohli nic dělat a navíc to měli zadarmo *SVIŇÁCÍ*. Můžu Vám říct, že jsem se tam šíleně nudila. Opravdu neskutečně moc. Po dvouch hodinách jsem se sebrala a namířila jsem si to rovnou do metropole. Neměla jsem to v plánu, ale já se musela jít zeptat jestli nemají už Stmívání. Zjistila jsem, že jsem přijela brzo. Kdybych přijela do Prahy o pět dní dýl, tak bych ho měla už doma. Bohužel, ještě čtyři dny. Nevím, jestli se tam dostanu. Snad jo.. ^^. Budu Vám připadat jako propadák, ale já ten film ještě neviděla a vzhledem k tomu, že se už pomaličku blíží New Moon potřebuju ho vidět <3. Doufám, že ho seženu *KÉŽ BY*. Počasí je krásné, ale já nemám jít s nikým ven. Opravdu se zalezlá doma šíleně nudím. Všichni jsou pryč. Nejradši bych se vrátila na předminulou sobotu, to jsme přijeli do Volduch. Chybí mi ty lidi.. *. Tam jsem se nenudila. Opravdu potřebuju aby mě někdo vytáhl ven. A řeknu Vám, že by mi bylo uplně jedno, jestli by to byl třeba bratránek. Ty jsou taky všichni pryč. Takže pro mě je to jasná stopka *GAME OVER*. Nebaví mě počítač, televize a ani hudba. Chci jít ven a užívat si prázdnin, ale chybí mi člověk, se kterým bych se o tu srandu dělalila. Zítra je pátek. Už tři týdny uplnynuly od začátku prázdnin. Jediný co mě na tom všem štve, je že jdu den před narozeninami k zubařce. Och jo, budou mi trhat čtyřky, takže počítám s tím, že mě to bude bolet i další den. Respektivě na moje narozeniny. Jediný co absolutně nechápu, proč mi ty rovnátka nenasaděj rovnou? Jo, ta inteligenci zubařů :D. Doufám, že to přežiju. Tak si všichni užívejte prázdnin a doufám, že nesedíte doma jako pecky. Byli by jste totiž celá já. Zatím ;*.

E. skate tom is my favorite.


jednou doopravdy poznáš, toho koho tím myslíš.. *

3. července 2009 v 22:11 | E. |  e.
Zdravím. Chtěla jsem Vám dát vědět, že tady od soboty do soboty nebudu. Jedu s rodiči na dovolenou - Volduchy. Vím, že se mi tam nechce, protože se tam zase budu nudit a co teprve ti pavouci nad postelí, ve které budu muset každou noc spát. Doufám, že to tam přežiju. Dnes jsem strávila skoro celý volný čas na internetu. Hned ráno jsem se musela jít podívat na toho kocoura a jeho video zprávu. Už včera jsem se na ní nepopsatelně těšila. To bylo ráno, tak kolem osmé hodiny. Po hodině jsem stejně usnula. Spala jsem až do půl třetí a to jsem spala ještě chvíli na to do kolika jsem spala z minulé soboty na neděli. Ten kdo mě donutil vstát byl Angel. Upír, který se potřebuje smířit se svým životem. Sestry otravovali, takže jsem z toho stejně nic neměla. Venku svítilo sluníčko, pršelo, hřmělo a takhle se to pořád opakovalo, takže jsem se na koupaliště vykašlala. Četla jsem si, koukala a psala. Před dvěma hodinami mi mamka obarvila vlasy, tak je mám zase o něco fialovější <3. Nejlepší na tom je, že teď vypadám jako polednice. Tmavě fialová se světle fialovou a do toho vážně úžasně svítí ten můj bílý obličej. S ironií to vypadá vážně úžasně. Sbaleno mám z toho největšího. Zatím jenom oblečení. Toho co ještě potřebuju je nespočetně moc. Hlavně černou tužku s řasenkou. Bez toho bych neodjela, jo a samozřejmě mobil se sluchátkami. Skočím si zabalit a možná ještě něco napíšu na samuraje kaulitze. Nutně potřebuju žvejky * NUTNĚ *. Tož berte víc - dávejte míň_děcká. Tak zítra, zlata. Dobrou ;*.

E. skate tom is my favorite.

kocour, největší.. *

3. července 2009 v 21:50 | E. |  perfektion.
kocour.. *

pan dokonalý.. *


a nejlepší je TOM'S BLOG.. <3

když ti řeknu usměj se, usměješ se?

2. července 2009 v 17:56 | E. |  e.
Zdravím. Uplynuly dny, kdy jsem napsala poslední článek. Je pravda, že mě nebaví psát články, které jsou o ničem, ale to se časem zvládne. Nebudu se nutit psát článek, ale tenhle jsem už vážně napsat chtěla a blog autorizaci potřebuje.

Zdravím, už podruhé. Od včerejšího dne máme všichni školou povinní prázdniny. Mě začali už v pátek, takže si užívám. Nesedím jen u PC, ale chodím ven. V pondělí jsem byla s M. ve městě koupit si fialovou barvu na vlasy, protože mi už zase odrůstá. Dali jsme si zmrzlinu a šli jsme se zeptat na brigádu. Vím, že mi není ještě patnáct, ale letáky tady už roznášet můžu a navíc je to docela výhodné. Za měsíc si můžu vydělat skoro tisíc korun. Problém je v tom, že tydle brigády se zamlouvají už tak v březnu * CHYBIČKA SE VLOUDÍ VŽDYCKY *. Takže předpokládám, že z toho nic nebude. Jo, možná příští rok, ale né tydle prázdniny. V úterý jsem byla zase s M., ale tentokrát jsme seděli venku a povídali si. Byla docela nuda a měla jsem pořádného hlada, takže jsem tam odsuď šla domů kolem páté hodiny. Dala jsem si kuře s bramborama. Jako na potvoru začala pršet. Ven jsem už nešla. Byla jsem doma a koukala se na film " Pravá blondýna ". Takovédle filmy já ráda. Včera jsem jela do Beckylandu * NE, NESMĚJTE SE * a zase jsem vyrazila s M. Bylo to skvělý. Zaskákala jsem si, zahrála si fotbal, prolízala jsem jeskyni a bludiště. Jediné co mě docela naštvalo bylo to, že když jsme tak kolem páté vylezli, tak jsem chtěla aby trošku sprchlo. Mi vyjdeme a kapou strašně velké krůpěje vody. Vrátit jsme se nemohli, tak jsme šli do metropole. M. si koupila Mc'Donald a já se koukala v NewYorkeru na nové věci. Bohužel jsme s sebou neměla chrastítka, takže jsem si nic nekoupila. Jeli jsme domů, ale na autobusové nádraží, takže jsem to měla o takové tři kilometry dál domů. Jinak bych to neměla ani kilometr, jenže kdyby to nestavilo na busáku, ale na sídlišti. M. to má blíž, takže to měla z krku. Ono pršelo a E. si jde hezky v žabkách, tričku a kraťasech domů. Přišla jsem a vypadala jsem jako zmoklá slepice :D :D. Ne, nepřeháním. Vážně jsem tak vypadala. Tady je teď pěkná nuda. Očekávám bouřku a nebo déšť, protože zase hřmí a zatahuje se. Gůd báj máj lové's.. <3.

Vysvědčení, taky dopadlo celkem fajn. Sedm výborných, sedm chvalitebných a jedna dobrá. Přírodopis.

E. skate tom is my favorite.(jo majkl, ten už mezi námi není..)