Září 2009

i have finally lived to see. i have cropped and dyed hair. ^^

28. září 2009 v 19:07 | E. |  e.

.čést princezny.........................................

tákže jsem byla líná napsat o víkendu, ale přece jenom jsem se k
tomu dokopala. před chvílí mi mamka stříhala vlasy, takže vlastně ani žádný čas nebyl. áno, áno. slyšíte dobře, opět jsem si je musela barvit a stříhat. docela mi vadí, že už nejsou tak dlouhý, ale chtěla jsem to? chtěla, tak tady to mám. prodloužený víkend utekl strašně moc rychle, vám. mě ani ne, už se těším do školy. týden být doma, to je strašný. už se na ty moje třídní medvídky nemůžu dočkat. přemýšlela jsem, co bych mohla dnes udělat. nejspíš se ještě stihnu cvaknout, ale to hlavní jsem chtěla kreslit. nemám v hlavě vůbec žádný obraz, takže z toho asi nic nebude, každopádně bych si ráda vzala obyčejnou tužku a do obrazu dala všechno, co jenom budu moct. v sobotu jsem byla v bykoši a konečně jsem po dlouhé době viděla strejdu a tetu z německa. ^^ prostě úžasnost, němci mají ten nejdokonalejší smysl pro humor. ;] děda bude mít sedmdesát, takže jsme to pořádně oslavili a já viděla toho mícha ťutíse. byl celej zaprášenej, potom ke mě přiběhl a byl zase krásně černej. nejradši bych si ho zase naservírovala domu, ale mamka by mě asi zabila. ach, koukám, že jsem ani nic nepsala o rovnátkách. abych pravdu řekla, tak to v první chvíli hodně bolelo. jelikož mi zubař podráždil dáseň, tak jsem se i bolestí klepala. zvládla jsem to díky ibalginu. teď, když mám rovnátka čtyři dny, tak si to užívám. těším se, až budu mít rovné zuby. :] sice mě docela dost štve to, že nemůžu jíst kůrku od chleba a topinky, ale pro krásu se trpět prostě musí. hm, když takhle o tom přemýšlím, tak se ani s rovnýma zubama nedokážu představit. bude to divný, až budu končit devítku a už nebudu mít ten můj oblíbenej předkus. nebudu už maminčit bunny rabbit. ztratím toho hodně, ale zase toho hodně získám. tak, to by bylo asi všechno. přeju Vám úspěšný start v novém týdnu, hlavně tedy ve škole a ať to snášíte stejně, jako já. krásný zbytek večera.

cassie.

E. skate tom is my favorite.

tomorrow will be important for me, finally see an braces

23. září 2009 v 22:33 | E. |  e.

.bonjour princesse.....................

musím říct, že si tento týden neužívám, ale jsem
ráda, že si ráno můžu přispat do devíti hodin. zítra se chystám stávat už v osm hodin, jelikož jsem na devátou hodinu obědnaná k zubaři a konečně se dočkám rovnátek nemůžu se absolutně dočkat rovných zubů. ještě dnes se chci dokopat k tomu, abych si po čtyřech dnech umyla vlasy. ani si nedokážete představit, jak se těším na svoje voňavé vlasy. teď, když jsem nemocná, tak se nezmůžu zvednout ani šampón, natož sprchu. jsem zesláblá a vůbec jsem ráda, že zvládnu ťukat do klávesnice a postavit se na nohy. jelikož má být zítra už horší počasí, než to, které jsem dnes celý den obdivovala, tak mám v plánu se zahrabat do postele i s rovnátkama a dívat se celý den na dívídíčka. přemýšlala jsem i o tom, že bych se před sychravím počasím skovala i do vany, ale tam bych asi celý den nevydržela, i když. ještě teď si vychvaluju mnou uvařený oběd. dělala jsem špagety sice jsem pěkně nafouklá, ale za tu námahu to stálo sníst. nic jiného než oběd jsem za celý den neudělala. bylo mi na nic už jenom z toho, že jsem se dozvěděla né moc úžasnou zprávu. nechci aby se mi odstěhovali do hollywoodu. nechci! miluju je tady v německu a né v los angels. ach jó. radši odbočím, jinak by tu nezbylo místo na to, co chci ještě napsat. nemůžu se vzpamatovat z toho, že už začal podzim. ani nevíte co bych dala za prodloužené léto. chci zase chodit do bazénu, chci zase vstávat do krásného slunečního dne, chci zase chodit hrát ven fotbal, chci zase nosit moje milovaný šortky! grr, je to tak nespravedlivý. popravdě se už těším až začne jaro, tydle dva měsíce vždycky nějakým zázračným způsobem přetrpím, tak doufám, že se to stane i tento rok. když se zamyslím, tak vlastně tento rok už zase pomalu končí. než se naděju, tak budu končit základní školu a budu muset na střední školu. hm, vážně nemám ráda ten čas, který to má všechno na svědomí. jediné, co mě zatím drží nad vodou je toto. maximál. kůl. gregor und günther. šminge. konec <3 ach, a zase se dívám na čas. to není možný, zase je o deset minut víc. tak ať vás ty blechy štípou celou noc.


rio a ona v růžových šatech ^ ^

E. skate tom is my favorite.

because the trip to deutschland is fast approaching and I have decided to start preparing

23. září 2009 v 21:52 | E. |  fešn.
když už by jsme byli u toho německa, tak jsem se včera dívala na internetu, který ten ohoz by se ke mě samotné hodil. nebyla jsem spokojená, protože jsem nenašla nikde mikinu, kterou jsem viděla v podzimním katalogu od quelle. za to jsem našla šaty, které do toho německa vyžaduju. není to tak, že bych jela jen v šatech, ale vezmu si přes sebe i sako, ale to mám od vánoc. dále zde najdete i spoustu jiného skvělého oblečení, které si myslím, že by se na výlet někam do zahraničí určitě hodili, ale museli by na to být i nějaké ty úspory.

E. skate tom is my favorite.
miluju je už od prvního pohledu ♥

deichmann

23. září 2009 v 21:33 | E. |  fešn.
jak určitě někteří víte, tak jsem si předminulou sobotu byla koupit boty, které jsou na podpadku. teď si sice říkám, že mě v těch botách bude bolet noha až pojedu do německa, ale na druhou stranu jsou krásný a stojí za to se na těchto ''odporných'' jehlách naučit chodit. pro mě je to něco jiného a hlavně nového. jsou špičkový, takže se v tom určitě budu snažit umět chodit. už tuto sobotu jedu na vesnici, tak se tam budu učit chodit na podpadkách. posuďte sami, jestli stojí za to se to naučit.

E. skate tom is my favorite.

♥ ♥

no one is perfect no, we're all the same just something original

22. září 2009 v 14:03 | E. |  e.

.mein prinzessin.......................

ach, ani nevíte jakou dobu jsem sem chtěla
něco uspokojícího napsat. stýskalo se mi po vás schrnu to do jedné kostky. právě teď bych měla být ve škole a běhat na tělesné výchově šedesát metrů či se učit nízké starty, ale od soboty jsem nastydlá, chraptím, stříkám si do nosu, jím vývary, ležím v postely a koukám se na televizi. jasně řečeno, snažím se vymarodit. ve čtvrtek bych měla jít na rovnátka, ale s rýmou a kašlem by to bylo asi platný jako jít na nedomluvené rande. mamka mě nechala celý týden doma, možná půjdu už v pátek do školy, ale na bližší dobu to nevidím. motá se mi hlava, bolý mě v krku, teče mi rýma o stošest, je mi čím dál tím větší zima a já tady sedím u internetu a snažím se z toho vypsat, že mi to neni trapný. včera jsem byla zalezlá celou dobu ve svém pokoji, takže jsem neměla ani na nějaký internet pomyšlení. koukala jsem na nejmíň deset filmů. před chvílí jsem vylezla z postele, jelikož jsem koukala na úžasňákovi. po pravdě se ani nedivte, že se koukám na dětský filmy u mě je todle samozřejmost, chlavně když jsem nemocná a nemám co dělat. skoukla bych klidně i v nouzi hannah montanu. ale vůbec, jsem nějaká divná. dnes mám v plánu být zase celý den zalezlá v postely, ale tentokrát jsem si přinesla od bratránka vypalené všechny epizody toho nejdokonalejšího upíra angela, takže mám na co koukat a co vy, přežíváte ten ústav? minulý týden bylo celkem už chladno, takže jsem chodila do školy i ve vestě a já onemocním. to mi nejde do hlavy, lidi kolem mě chodili v mikinách a já měla tričko, mikinu a vestu. skvělý, jsem prostě humanoid. ach, chci toto uplně nejvíc těším se na moje patnácté narozeniny až dostanu toto a půjdu tam. potom chci toto, ach ach. ach ano a toto nadupané fáro chci toho až moc, ale který člověk není alespoň v hloubě duši náročný, hm? em, musím jít napsat mamce sms ať mi koupí ledový kafčo. když se zamyslím, tak toho musím ještě hodně. asi se z toho rychle ubýhajícího času picnu. tak se mějte princezny moje.

E. skate tom is my favorite.

you're beautiful. you're beautiful.

20. září 2009 v 11:38 | E. |  perfektion.

you're beautiful


... a na neby hvězd vyhasla ta další oblíbená

20. září 2009 v 11:32 | E. |  i think.
začínám rozšiřovat novou rubriku články a jako první téma mě nenapadlo nic jiného, než michael jackson a patrick swayze.

už je to nějaký ten pátek, co svět zasáhla zpráva, která nesla opravdu velké následky. pocítila jsem to i sama já ve svém okolí. království popu je bez krále. přesně na tento den jsem si šla pro vysvědčení a měli mi začít prázdniny, ale copak mohli, když jsem byla celá nesvá z toho, že jsem té hrozné zprávě nemohla uvěřit? michaelovi bylo dvacátéhodevátého srpna teprve padesátjedna let. pro mě byl michael vždycky král, co se popové hudby týče. měl styl a jeho songy byli vždycky tak strašně moc energické. líbilo se mi, že do jeho songů dával uplně všechno co jen mohl. už od dětství jsem tancovala na song thriller a ještě dnes si živě pamatuju, jak jsem se před tím videoklipem skovávala pod peřiny. pro mě je michael legenda, jako žádná jiná. byl to prostě král popu a vždycky bude, neexistuje myšlenka, že by majkla mohl někdo nahradit! nikdo mu nesahá ani po kotníky.
další hrozná zpráva otřásla světem toto úterý a abych pravdu řekla, pro mě to byla ještě horší zpráva, než ta o majklovi. doufala jsem, že patrick s rakovinou dobojuje úspěšně, ale opak byl pravdou. když jsem si zapínala televizi kolem půl sedmé ráno, tak tam zazněla přesně věta, kterou jsem slyšet vůbec nechtěla. patrick swayze zemřel. kdyby jste mě viděli v tu samou dobu, co moderátor snídaně s novou vyslovil tuto větu, tak by jste se nejspíš museli smát, kdyby jste nevěli z čeho mi ta huba spadla až na zem. nejdřív jsem si myslela, že je apríl a že si z nás dělají srandu, ale nebylo to tak. bohužel jsem se zase musela smiřovat s další tragédií. on byl pan tanečník. miluju film hříšný tanec a ze všeho nejvíc miluju větu, kterou v tomto filmu řekl. baby nebude sedět v koutě. ano, ano. to on je vzorem všech skvělých tanečníků. rakovina je strašná nemoc a bohužel nám sebrala i další hvězdu, kterou jsme milovali.

nezbývá mi nic jiného než říct, ať spějí oba dva navěky sladce. respekt před nimi <3.

E. skate tom is my favorite.it's not where you're from. it's where you're at.

16. září 2009 v 19:55 | E. |  e.

.čágo bélo šílenci....................

přišla jsem zase otravovat. doufám, že jste
alespoň trochu rádi. nějak mi nejde zastavit čas, tudíž jsem sem vůbec, ale vůbec nestihla za poslední dny nic přidat. abych pravdu řekla, tak tu není nic závažného, o co by jste přišli. už sbírám né moc pěkné známky do žákovské knížky, i když se každý den snažím učit co nejvíc - prostě ve škole najednou blik a všechny vědomosti jako by ze mě strachy utekli. když už něco umím tak dobře, že bych to mohla stokrát opakovat, tak se dozvím, že z toho nepíšem, tudíž práce naprosto zbytečná. mohla jsem se učit matematiku a né si opakovat třicetiletou válku ze sedmé třídy. ach, ti učitelé. budu si muset zavést nový režim, protože ten, co teď vedu mi nevyhovuje. i když chodím spát na mě brzo, prostě jsem ráno unavená a při odpoledce usínám. je dobré, že máme tělocvik, ale prostě - je to strašný. týden na to mě bolý nohy a nemůžu se ani hnout, prostě strašný. teď se Vám pokosím sepsat něco z těch mích posledních dní. v neděli jsem byla s barbie na zličíně a koupila jsem si naprosto úchvatný tričko, punčošky a boty na podpadku prostě jsem si je musela koupit, jsou tak dokonalý. ach, ještě se na tom naučím chodit a můžu v nich jet do německa ve škole těch šest, či dvakrát do týdne osm hodin přežívám. někdy je to zdrcující, když víte, že si musíte připravovat na každý den matematiku, ale zvykám si zvykám. jak jsem tak koukala kolem těch mých německých hochů se taky nic moc neděje, ale co. moc se těším na osmnáctého září. dnešek prožívám celkem pohodobě. jsem moc ráda, že jsem se sem dokopala napsat. stahovala jsem songy od všech možných interpretů a porovnávala si složku music. teď se psychicky připravuju na tu hroznou známku z angličtiny, která na mě vybafne už zítra! nemá být, tak hrozná, ale na bičík to rozhodně neni, ach ty hnusný předložky. mmm, koukáte na československou superstar? teď mě to ještě moc nebaví, ale doufám, že až budou aspoň v tom divadle, tak to začne být něco jiného. málem bych zapoměla, včera ano. zase jsem se dozvěděla pro mě otřesnou zprávu. proč vždycky ty nejdokonalejší umírají? patrika mi je upřímně mnohem víc líto, než majkla. dnes se prostě musím dívat na hříšný tanec :'[ včera jsem skoukla ducha a hříšný tanec 2, tak dnes skouknu první díl, tohoto úžasně tanečního filmu. em, jdu si přepsat fyziku a po deváté hodině budu čubrnět na hříšný tanec, tak se mějte krásně^^

E. skate tom is my favorite.

sonriente señorita

16. září 2009 v 18:28 | E. |  photograph.

protože usměvavá slečna jsemone two three four uno do' tres quatro ^^

6. září 2009 v 0:25 | E. |  e.

.hallo liebe ♥.....................

ono už po půlnoci a já jsem se Vám rozhodla
napsat ^^ omlouvám se, že jsem tu skoro týden zase nebyla, ale měla jsem vážně nabitej týden. musela jsem každý den chodit pro sešity do školy, protože učitelé jsou tak natvrdlý, že nám to nemůžou dát jeden den všechno naráz. když už jsme u té školy, tak se mi tam v pondělí vůbec nechce. chci vyspávat co nejdýl to jde, jako na dnešek ^^ včera jsem si šla lehnout už po jedenácté, protože jsem byla z té školy tak strašně unavená, že na mě dolehl spánek. spala jsem do jedenácti, takže jsem se konečně pořádně vyspala ve škole se zatím nic závažného neděje. učíme se, to už jo a taky máme ten nejhorší rozvrh, co existuje. nechce se mi chodit každý den na hodinu matematiku, to už radši tu češtinu, ale matematiku vážně ne. ve čtvrtek jsem čekala video automatic, ale dočkala jsem se ho až v pátek, protože jsem se na to z vysoka vykašlala. musím říct, že se mi videoklip líbí, ale nemusel by tam být pořád jenom bill. chybí tam třeba scény gustava a co já vím :[ i na obalu humanoid bude jenom bill :[ docela mě to naštvalo, ale co se dá dělat, koupím si ho i tak ;] momentálně se mi už zase zavírají oči a to si musím jít ještě umýt hlavu. zítra o sobě nejspíš vědět nedám, takže proto Vám sem píšu po sobotní půlnoci. už včera jsem se koukala na fotbal česko a slovensko, ale to mě nudilo, tak jsem si to přepla na markízu a tam se koukala na kapitána kapišto už jsem to pěkně dlouho neviděla, takže jsem u toho zůstala až do konce. dnes vůbec netuším, co budu dělat. asi půjdu ven a fotit se a nebo prostě né sebe, ale přírodu. další možnost je ta, že budu celý den spát a poslouchat automatisch. jsem líná, jako šnek. chtěla bych jít na koupaliště, ale v tomto počasí? sice má být další týden babí léto, ale to nic nemění. chci zpátky třicetistupňový dny už vážně nemůžu, zavírají se mi oči. zítra pokud nebudu zaneprázdněná, tak sem aspoň hodím jeden článek. ať vás blechy štípou celou noc


.i like this ♥.

E.
skate tom is my favorite.


je jim už dvacet ^^

1. září 2009 v 0:00 | E. |  perfektion.

.ano, ano.............................

právě dnes je hochům kaulitz kulatých dvacet let.
rozhodla jsem se, že nebudu psát jen všechno nejlepší a tím ukončím článek. jelikož se jim chystám napsat i mail, tak se stejně nechci rozepisovat. prostě začnu tím základním. když se zamyslím, tak před čtyřmi roky to byli malý kluci se stejným cílem - prorazit v hudbě. když se na ně kouknu teď, tak už to nejsou ti 'malý', ale už moc dospělý. sice se někdy chovají jako malý děti, ale pořád jsou v něčem jiní a dospělý. vzít fotku z roku 2005 a fotku z nynějšího roku 2009, tak bych je nepoznala. ách, takhle vykecávat jsem se nechtěla. dobře, dobře - začnu s tím totálně ohraným. přeju jim, ať jsou stále úspěšní, jako dnes a ať se jim daří čím dál tím víc v hudbě a i v soukromém životě. přeju jim, ať si konečně oba dva najdou tu jejich pravou lásku, se kterou by mohli strávit celý svůj život. přeju jim hodně zdraví. přeju jim ať se jejich novému videoklipu daří v hitparádách a ať se jejich nové desce Humanoid daří stejně jako desce Schrei, Zimmer 483 i desce Scream, možná i víc. přeju jim ať mají čím dál tím víc věrných fanoušků a přeju jim ať se jim splní všechno po čem touží. tak jsem se rozepsala o tom co jim přeju. em, a je to tu - nevím co psát dál. přesně jsem věděla, že napíšu jenom to co jim přeju a nakonec to ukončím, ale ne neukončím. prostě při nich budu stát kdykoliv, ať se děje co se děje! jeden z nich je pro mě velice důležitá osoba, která mě vždycky dokáže rozesmát i v těch nejhorších chvílích. jemu říkám ta pravá platonická láska, i když si ostatní klepou načelo. oba dva jsou jedineční a milují je miliony holek, tak na tom asi něco bude, ne? sama jsem podlehla oboum. tři roky jsem se držela u Billa, ale na tento rok se stal skrat a mě se začal líbit víc Tom. nevím čím to je, asi jsem se začala měnit :D. každopádně jsou pro mě oba důležití a myslím, že si článek k jejich dvacetinám zaslouží. nebudu se vykecávat ukončím to těmi ohranými slovy. happy birthday <3.

E. skate tom is my favorite.