Říjen 2009

*and wear their happiness in his pockets, yeah yeah, in your pockets, oh yeah

28. října 2009 v 0:17 | E. |  e.

.brý večer...........................................

tákže, píšu opravdu mě tu zase máte. předem se chci
omluvit, ale vůbec to nestíhám, jelikož se teď buď učím, lítám venku či jsem na facebook. až právě teď mám alespoň pár minut volného času, než si půjdu lehnout. co se týče tohoto týdne, tak se nic zásadního zatím nestalo. dnes jsem byla u zubaře na utažení rovnátek. alespoň dobrou hodinu mě šíleně píchalo na boku, takže jsem se absolutně nemohlo skoro vůbec nadechnout, bylo mi blbě, ale když jsem s tím potom tak trochu běhala po městské hoře, tak to naštěstí už přestalo bolet^^ ve čtvrtek jsem zažila jeden z nejbáječnějších dnů ♥ konečně se na oficiálních stránkách oběvilo datum pro českou republiku. samozřejmě na nich nemůžu chybět, takže jedu a už mi cestuje lístek domů! šťastná, uvidím ho. a zítra? uvidím další dokonalost ♥ nejspíš. pojedu se podívat na autogramiádu finalistů československé superstar. takže? doufám, že s mirem šmajdou a s benem ukořistím i fotku ;] určitě musím mít podpisy a fotky. ach, teď jenom nezbývá doufat aby to mojí slečně dovolili, protože se mi tam vážně nechce jet sama. začíná to prý v pět hodin, takže to už je docela tma a jako budu muset potom sama na vlak, cha cha. nejspíš pojedu autobusem, zpátky. je to přece jenom bezpečnější a navíc to stojí míň. pěkně mě štve, že mě tam taťka nehodí, ale tak, jedou do bykoše a tam se mi nechtělo, takže mám šmitec. a co jiného? em, přežívám, ale vůbec si neuvědomuju, že už za stočtyřicet dní uvidím tu nejdokonalejší bytost na světě, vygumováno. samozřejmě, že se strašně těším. né jenom na ně, ale taky na ty moje dámy ♥♥♥ tam mám vše domluveno, i odvoz z koncertu i dovoz na koncert. jedu sama, protože tady bych asi těžko našla někoho, kdo by semnou jel na koncert zrovna humanoidů. ach, doufám, že až zítra ráno budu volat svojí dokonalý, tak že mi do telefonu radostně řekne, že semnou jede^^ pokusím se co nejdřív opět napsat a popsat co se tam dělo a hodit sem fotky :] ať Vás blechy štípou celou noc.

kdo ještě jede na smíchov?^^


♥♥

E. skate tom is my favorite.

fashion, which you damn much wish for Christmas^^

28. října 2009 v 0:16 | E. |  fešn.

www.bonprix.cz

právě toto oblečení si z většiny přeju k vánocům. pár z toho už je obědnaných, takže se těším^^ přemýšlím, že si ty jedny kalhoty vezmu na koncert patnáctého třetí dvatisícedeset, ale k tomu bych si musela sehnat jiné boty a to se mi nechce, takže zůstanu u riflí a šaty, které také můžete vidět na obrázku si k tomu vezmu ♥

dokonalé legíny ♥ nutně potřebuju.


welcome to humanoid city tour

22. října 2009 v 22:05 | E. |  e.

ty vole

15.03.2010

praha


brečím štěstím ♥


<3

uvidím uvidím uvidím uvidím ♥


i never crave for something so than now, when I want to let me

15. října 2009 v 22:06 | E. |  e.

.čágo bélo.......................................

ha, rozhodla jsem se sem stejně něco napsat.
nejdřív jsem nechtěla, ale nakonec jsem se přemluvila. :D sice musím zachvíli do vany a udělat všelijakou hygienu, pokusím se napsat alespoň něco. rodičů jsem se zatím vůbec neptala. pochybuju, že mi to dovolí, ale tak budu v to doufat. momentálně nejsem zrovna hodné dítě a ani né dobrý student. přesto k Vánocům mám dostat všechno do tří tisíc, tak snad se hošánkové nepřemohou a nedají tam větší cenu za lístek. nemám nic lepšího na mysli, než abych si napsala právě o ten lístek. o tu celoživotní vstupenku někam, na co se nezapomíná. oni jsou ta droga. on je ten pro kterého dýchám a nenechám se to nechat ujít. vidíte to? zase nepíšu o ničem jiném, než o tom, že tam prostě musím být! školu přežívám. sice ty výsledky nejsou vůbec pěkné, myslím matematiku. jinak to celkem jde. ostatní předměty zvládám a dnes jsme začali v matematice brát novou látku, tak ta by mohlo být jednoduchá. teda zatím to chápu a jako jediná umím pracovat s kalkulačkou. :D od tohoto týdne je strašná zima, což jste si určitě všimli. už mám vytáhlou zimní bundu, ale boty teda zimní nenosím. :D musím si připravit rukavice, protože když držím cokoliv, mrznou mi ruce a ve škole si nemůžu otevřít ani skřínku, takže jsem potom totálně v čoudu. vypadá to, že si na nás počasí pěkně zasedlo, ale není se čemu divit. vzpomínám si na duben. svítilo dokonalé slunce, chodili jsme v tílkách, byli jsme den co den na koupališti a prostě teď je holt zima, ale nehodlám si na takovou zimu zvykat, nikdy! v pondělí jsem byla na atletických závodech. ech, tak takhle. dvě hodiny jsem tam mrzla a jednu hodinu jsem závodila. nemohla jsem jít domu, jelikož jsem se musela účastnit štafety a ta je pokaždé až na konci celého programu. byla jsem zaměstnaná, o tom není pochyb. ále zase ty disciplíny byli od sebe oddělené, tak jsem mezi nimi mrzla a to opravdu strašně. příště budu normálně běhat v zimní bundě. v žádné mikině! br, když si na to vzpomenu, tak se musím otřást. zítra je pátek, tudíž poslední pracovní den v týdnu. sice se mi vůbec nechce vstávat v sedm hodin, ale co můžu dělat. zítra se Vám ozvu, alespoň s jedním článkem. ať Vás blechy štípou celou noc.

žiju pro todle

E. skate tom is my favorite.

i believe in dreams! i believe in that are full! and was one of my meets, i hope.

15. října 2009 v 20:40 | E. |  i think.

prdlajs. oni tu prostě budou, budou v praze. ne, není to oficiální, ale přece by to nevymysleli? vymysleli, ano vymysleli, ale pevně doufám, že to z čeho se všechny slečny radují je pravda! doufám, že se ty oficiální termíny oběví ještě před Vánocemi a že budou lístky dostupné už před Vánocemi. jediné co si přeju je to aby přijeli! abych měla lístky! abych stála tam a abych hltala všechny pohyby, které by kaulitz udělal! těžké to pochopit? br, bojím se, že mi to rodiče nedovolí. bojím se, ale nic jiného si zároveň nepřeji! už slyším věty typu, že mě tam lidi ušlapou nebo, že mě samotnou do prahy nepustí. nikdy jsem s rodiči toto téma neprobírala. teda jo, ale vždycky jsem dostala zápornou odpověď, ale přece jenom to bylo asi tak před dvěmi lety. přeci by mi už měli důvěřovat. nejsem blbá, abych vzezla někomu druhého do kapsy. jak já nesnáším to, že mě berou pořád za pětiletý dítě. stejně se tam dostanu i kdyby nedovolili. uteču, uteču oknem. dostanu se do prahy a bude to! vidět kaulitze mi za to stojí!


      
bitte shön, bitte shön


when i say smile, so smile?

6. října 2009 v 22:22 | E. |  e.

.hi hi ladies............................................

přesně teď se naprosto miluju. donutila jsem se ten
článek napsat ať se děje cokoliv. sice bych už teď měla dávno být ve vaně, ale nějak se mi nechce. navíc jsem dnes odpoledne spala tři hodiny, takže ani nejsem unavená. ve škole? záhul. a to neříkám jen tak. prostě dnes jsme v matematice psali, ale učitel si vybíral a musím říct, že mě si naštěstí nevybral. opravdu nemám stavěný buňky na logické myšlení. když jsem to vypočítala, tak tam najednou muselo být ještě krát dvěma a měla jsem v tom totální madlajs. ostatní hodiny jsem přetrpěla, ale zítra píšeme z fyziky a já to vůbec neumím. začínám uvažovat, že se na tu oděvní průmyslovku prostě nedostanu. neumím myslet, možná umím, ale myslím jenom když se mi chce. při fyzice mi vypadne uplně všechno. tahák mi bude naprosto k hovnu, jelikož todle se na tahák napsat nedá. musí se to naučit jako básničku a na to nemám nervy. navíc z toho polovinu vzorečků neumím a ani nechápu jak se to počítá. momentálně je pro mě horší fyzika, než matematika, ale s tím jsem počítala. učitelka nám promítne příklady na tabuli a teď babo raď. nejradši bych se na to vykašlala, ale rodiče by mě asi přizabili. jinak jsou ostatní předměty v celku fajn. i když na chemii taky koukám jako debil, ale dá se to naučit. domu jsem přišla až po půl čtvrtý, protože mě bolely nohy z tělocviku. jsem totálně v loji. osmistovku mám skoro za pět minut. nesnáším, když běháme v terénu a né na městské hoře. blbě se mi tam dýchá a navíc mám rýmu, takže jsem to totálně neudýchala. každopádně to budeme běhat znovu, protože i když jsem to měla skoro za pět minut, ostatní byli zamnou. :D měli jsme běhat šestistovku, ale pan chytrej, nás přemluvil, že budeme mít to delší za sebou. och, jak skvělé, teď mám to delší totálně podělaný a budu to muset běhat znovu a ještě se šestlistovkou. kterej úžasňák todle vymyslel. navíc mi dnes učitelka oznámila, že není vyloučeno že nepojedu na nějaké závody. todle mě jednou zničí. nejradši bych se dostala na mistrovství světa v lehké atletice, ale todle je totálně špatně. celá jsem špatně, nepoznávám se. budete to tím, že jsem líná a že se nevyškrábu už ani od počítače. jediný co dělám, je to že ťukám do klávesnice a spím. krásné, ale nechci chodit na tréninky, protože tam bych byla ještě víc v loji než na tělocviku. budu si muset počkat co semnou udělá sám život. kručí mi v břiše, v uších mi hrají tóny humanoid, ťukám do klávesnice, sedím tu jenom v žlutém tričku a v hlavě nemám totálně nic. vygumovaná, absolutně. zítra se sebou budu muset něco udělat, ale jak se znám, stejně skončím jako dneska - totálně vyčerpaná v posteli. tak a mám to za sebou. ať Vás blechy štípou celou noc.


plís.

E. skate tom is my favorite.

because privacy is a good word, but knowledge is better

6. října 2009 v 22:02 | E.

.?.....................................................................

protože vím, že mnoho z Vás o mě ví naprostý houby, tak jsem se rozhodla, že zveřejním článek, který mi dokáže, jestli na mě máte nebo nemáte otázky, které Vás zajímají a nenašli jste na ně nikde odpovědi. budu se snažit odpovědět na každou otázku, ale neslibuju, že na všechny odpovím. nechci být odepřená ze soukromí, takže pokud mi nějaká otázka nebude vyhovovat, neodpovím na ní. snad na každou odpovím co nejchápavější verzí a vy budete zase o krůček dál v mém poznávání.

otázky můžete psát jaké chcete, prostě to co Vás z mého života zajímá. pokud se tady najdou nějaké otázky už zítra, odpovím na ně.

hey du kleiner android hey du auf deinem satelit mit überschall durchs sternenmeer nimm mich mit ich kann nicht mehr hey du kleiner android

5. října 2009 v 16:45 | E. |  e.

.ciao principessa*..................................

už to bude zase nějakej čas, co jsem píšu. jsem líná,
víte? potřebuju se k něčemu už vážně dokopat, jinak to semnou bude zlý a nebudu se poslouchat. musím říct, že tento víkend utekl ještě rychleji, než minulý prodloužený víkend. jako bych to celé zaspala. stal se ze mě totální lenochod. poslední dobou na sobě pozoruju strašnou změnu. čím dál tím míň chodím ven a ani se mi moc nechce chodit na tréninky, ale budu s tím muset něco udělat, protože nehodlám skončit, jako pětitunovej balvan! v sobotu a včera jsem se koukala na československou superstar a už mám svoje favority. respektivě jsou dva, jeden chlapec a jedna slečna. ^ ti, co mě mají přidanou na fb nejspíš budou vědět. ben cristovao a monika bagarová. jsou tam i dále skvělý talenti, jako je třeba jan bendig, který mě v sobotu mile překvapil, ale říkám jim dvoum já fandím! teď přemýšlím, že bych šla ven a něco zase vyfotit do své zbírky fotografií, ale musím dodělat ten hnusnej obrázek na výtvarnou výchovu -.- někdy bych to vážně povraždila. co mám na dnešní den ještě v plánu? naučit se zeměpis, kouknout se na matematiku a zopakovat si fyziku. dnes jsme psali snad ze čtyř předmětů, je to fakt hrozný. absolutně nic nestíhám, protože se učím jeden předmět nejmíň hodinu, jinak by mi to do té hlavy nenalezlo. myslím, že by ty testy měli dopadnout dobře. z dějepisu mám za dvě, to už jsem zjistila a angličtinu jsem u slovíček trochu popletla, ale snad to nebude zase tak hrozný, jako minule ty dvě trojky. ach, teď trochu odbočím od školy. musím říct, že chlapcům se humanoid maximálně povedlo závislá na něm, ale totálně. v uších mi pořád hraje song hey du. celé album je prostě kouzelné. ^ měla bych si obědnat už tu anglickou verzi, protože chci mít nejdřív cd na kterým je song dark side of the sun & německý si koupit teď nechci, protože se mi ta verze v němčině nelíbí. deluxe germany version i s vlajkou budu mít k vánocům, takže jsem happy happy happy! první věc, kterou si můžu napsat na seznam. ;] koukám, že ten čas zase letí jako smetí. grrr, vážně nic nestíhám a navíc jsem unavená. tak se mějte pěkně a přežijte ten zdrcující týden.

4.12. směr deutschland ~ dresden


chňa. ^

E. skate tom is my favorite.